Etui za książki

Zajmujemy się produkcją gadżetów książkowych takich jak etui i zakładki do książek handmade oraz wymianą ich na ...książki.
Jeśli chcesz wymienić się na nasze etui wraz z zakładką, przeczytaj proszę kilka poniższych zasad, które obowiązują przy takiej wymianie.

1. W skład zestawu wchodzą: etui + laminowana dowolna zakładka do książki. Wzór etui i zakładkę możesz sobie wybrać ze wszystkich wzorów dostępnych w sklepie.
2. Etui wraz z zakładką wymieniamy na książki, które znajdują się na naszej liście w linku poniżej.
3. Etui jest produktem nowym, jego cena wynosi ok 39-45 zł brutto. W ramach wymiany za jedno etui z zakładką, przyjmiemy równowartość w postaci dwóch książek z Twojej biblioteczki (średnia cena książki używanej to 15-20 zł) lub jednej, jeśli jej cena okładkowa wynosi powyżej 45 zł
4. Książki używane z Waszych prywatnych biblioteczek muszą być w bardzo dobrym/idealnym stanie, czyli nieodbiegające znacznie wyglądem od stanu księgarnianego.
5. Nie przyjmujemy książek uszkodzonych, z przełamanymi i pozadzieranymi grzbietami/rogami, poplamionych, zakurzonych, pożółkłych i brudnych, wersji kieszonkowych.
6. Przebieg takiej wymiany:
Czekamy na przesyłkę z książkami, a jeśli ich stan będzie się zgadzał z opisem, wysyłamy do Was nowiutkie i świeżutkie etui wraz z zakładką.

UWAGI:
Etui mieści standardowe rozmiary książek, jego wysokość to 22,5-23 cm. Z powodzeniem zmieszczą nawet 800 stronicowe grubaski, etui wsuwane do ok 600-700 stron (ok 4-5 cm grubości).

Przesyłka tylko rejestrowana.

Zapraszamy do wymiany

>> Lista książek która nas interesuje <<

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl